O projektu

Info-koktejl.cz je multitématický časopis, který je určený všem čtenářům bez rozdílu věku, pohlaví, rasy, či náboženského přesvědčení. Naším cílem a cílem celého časopisu je totiž poskytování objektivně zajímavého obsahu, který by byl atraktivní pro co možná nejširší spektrum čtenářů.

Myšlenka na vytvoření tohoto časopisu vnikla ke konci září roku 2006 a samotná realizace našeho projektu probíhala v průběhu měsíce října a konečně na počátku listopadu, konkrétně 10. 11. 2006 došlo k oficiálnímu spuštění tohoto konceptu v prozatímní betaverzi.

V začátcích a při rozjezdu časopisu svoji ruku k dílu přiložila celá spousta lidí, kterým za to patří velký dík a samozřejmě čestné místo v naší redakci. Nutno podotknout, že náš časopis je neziskový a všichni autoři, ale i webdesignér a hlavně webmaster pracovali z vlastní iniciativy, za což bych jim osobně chtěl ještě jednou moc poděkovat.

Tired of reading comic books all the time? Visit casinoguy.ca and play games that will earn you great cash prizes.

Do budoucna bych z pozice šéfredaktora tohoto projektu rád sehnal nějakého sponzora, který by svojí dotací zaštítil náš další provoz a pokud možno i autorské honoráře, aby se Info-koktejl mohl rozběhnout na plné obrátky. Pro potenciální zájemce mohu podotknout, že náš projekt je alespoň s ohledem na český internet unikátní, jelikož nikde nenajdete takto koncipovaný server. Je známým faktem, že na internetu funguje celá řada nejrůzněji zaměřených časopisů, ale žádný z nich není koncipován tak široce, aby uspokojil nároky všech uživatelů virtuální dálnice jménem internet.

Mojí vizí budoucnosti je tedy to, abychom Info-koktejlu napumpovali do žil pořádnou dávku adrenalinu, která by tohoto „černého koně“ multimediálních magazínů vypustila na běžecký ovál, kde by pokořil všechny svoje soky v podobě tuctových a mnohdy ohraných internetových plátků…

Jan Švehla
Šéfredaktor serveru Info-koktejl.cz